אני טל מזרחי, וזה אנאליסיס פאראליסיס!

מי אני?

טל מזרחי

גיק של נתונים, מספרים, למידת מכונה ואלגורתימים, אוהב לדבר על פוליטיקה, אבל נמנע כי זה לא מנומס, אוהב גבינה צהובה ובדיחות סרות טעם.

אני נמצא בעוד מקומות:

הבלוג בפייסבוק
אני בלינקדין
צרו קשר במייל

מה זה אנאליסיס פראליסיס?

אנאליסיס פראליסיס הוא המצב של חוסר פעולה הנגרם מעודף ניתוח של נתונים כתוצאה מריבוי רבדים של נתונים או ריבוי דרכי פעולה עם הנתונים.

זאת תופעה ידועה, רגילה ונורמלית, וזה קורה לכולם (כן, בדיוק ממש כמו זה) – וכאן אנחנו ננסה לדבר על איך ניגשים לבעיות כאלה ואחרות שקשורות בנתונים, מידע ומסקנות.

הבלוג הזה ידבר המון על נתונים והסקות מסקנות, אבל גם על ויזואליציה של מידע, טיפים באקסל ופייתון, ובסוף אני מקווה שכל מי זיקרא את הבלוג הזה יזכור – עדיף לקבל החלטה גרועה מאשר לא לקבל שום החלטה.

 

מקווה שתהנו!

 

למה לכתוב על זה?

נכנסתי לעולם האנליזות מאורח מדי מבחינתי, בעוד שתמיד אהבתי להפעיל כלים לוגיים בשביל להגיע למסקנות, אף פעם לא האמנתי שזה יכול להיות מקצוע בפני עצמו, ומכשגיליתי את זה, החלטתי שאני רוצה להיות שם עבור מתחילים.

אז אני כותב בעברית, זה לפעמים עקום, כי אני מתרגם אז איי גו אלונג, ואני מנסה לכתוב על דברים שכולם יבינו, מבלי להבין מה כולם מבינים, אבל זה נראה לי כמו דרך בסיסית להנגיש את הנושא.

 

אם את או אתה מתחילים ואתם רוצים לשאול שאלות – תרגישו חופשי, יש מלא איך להשיג אותי ויש שיאמרו שאני אפילו די נחמד, אם טורדת את דעתכןם שאלות בנוגע למקצוע, לראיונות, לאנליזות, לפרוייקטים – זרקו לי הודעה, מבטיח להיות נחמד 🙂

 

תודות מיוחדות מגיעות ל-

מאי פרחי

צלמת מוכשרת, כותבת בלוג משל עצמה ועזרה לי להקים את כל הפרוצדורה הזאת – כרמה לאתר להראות כמו שהוא נראה..

בין השאר, תוכלו למצוא אותה כותבת על סרטים ומצלמת.

זיו מזרחי

מעצב בחסד עליון, עיצב והכין את הלוגו לאתר בצלמי ובדמותי

תוכלו להכנס לחנות שלו כאן